Płytki marmurowe zapewniają luksusową atmosferę w pomieszczeniu

Podobnie jak naturalny marmur czy granit w jasnych kolorach, płytki z teksturą z marmuru zapewniają to samo ciepło i blask w miejscu, w którym są układane.

Jego niesamowita luksusowa atmosfera nadaje elegancki wygląd każdemu pomieszczeniu, a złociste i białe żyłkowanie z pewnością podkreśli piękno każdej łazienki czy innego wnętrza.

Neutralne w kolorze płytki Ceramica Limone do łazienki i kuchni

Używając płytek imitujących marmur, nie musisz się martwić o ich konserwację. Podobnie jak inne płytki teksturowe, płytki te można wytrzeć do czysta wilgotną ściereczką czy mopem z łagodnym środkiem do mycia podłóg. Możesz również zdecydować się na ciemny kolor płytek do łazienki czy przedpokoju, co daje dodatkową korzyść w zakresie czystości, ponieważ kurz i brud nie są zbytnio widoczne na ciemnym tle. Kamień jest zazwyczaj droższy niż podobnie wyglądające płytki ceramiczne lub porcelanowe. Dodatkowo, naturalnie porowaty kamień wymaga więcej konserwacji niż płytki ceramiczne, zaleca się regularne czyszczenie i uszczelnianie płytek z kamienia naturalnego. Dlatego wiele osób wybiera płytki imitujące naturalny kamień czy drewno.

Nie tylko atrakcyjność wizualna, ale także wiele innych powodów sprawia, że stosowanie płytek imitujących kamienie naturalne na podłogach mieszkalnych i komercyjnych jest doskonałym wyborem. W tych płytkach dostępnych jest nieskończenie wiele wzorów i kolorów, co daje szeroki wybór w zależności od naszego gustu. Bez problemów znajdziemy również płytki imitujące drewno, abyśmy mogli ich użyć w miejscach, gdzie nie są polecane podłogi drewniane, jak przedpokój czy właśnie łazienka, ze względu na ryzyko zachlapania. Płytki wysokiej jakości zazwyczaj mają gwarancję trwałości od producenta. Każda płytka ceramica limone bosque beige jest poddawana szczegółowej kontroli przed zapakowaniem i sprzedażą. Producenci zapewniają również spójność płytek pod względem wielkości, grubości i odcieni, dlatego wykończenie pomieszczenia będzie wyglądało tak, jak się tego spodziewamy.

Dodaj komentarz