Zapytaj wróżkę SMSem

Ludzie coraz częściej zadają sobie pytania o sprawy duchowe i o przyszłość. Miewają bardzo różne problemy i czasem nie wiedzą, do kogo zwrócić się z prośbą o pomoc, czy zwykłą poradę. Wydawać by się mogło, że najlepszą osobą do poszukiwania pomocy w pewnych sytuacjach bywa psycholog lub np. trener personalny. Tymczasem pewna grupa osób szuka kogoś innego, kto mógłby pomóc im rozwiać wątpliwości, wskazać drogę, powiedzieć o możliwych rozwiązaniach, czy pomóc znaleźć przyczyny konkretnej sytuacji.

Dlaczego wróżka?

Dziś osoba wróżki nie kojarzy się z żadną magią. Dzisiaj jest jasne, że aby przygotować się do pracy w tym charakterze, trzeba wiedzieć to i owo z psychologii, mieć pewną wiedzę o typowo ludzkich problemach i o tym, jak sobie z nimi radzić. Druga strefa wiedzy to astrologia. Niezbędne są także pewne umiejętności, jak umiejętność obserwacji, słuchania, wyciągania wniosków oraz odczytywanie danego ułożenia kart.

Nie zawsze jest czas na pójście do wróżki

Zapracowane osoby powiedzą, że chętnie skorzystałyby czasem z usług wróżki, ale nie mają czasu się do niej udać. Albo mieszkają daleko od miasta, w którym przyjmuje choć jedna wróżka. To sprawia, że wciąż są pozostawione same sobie ze swoimi problemami i wątpliwościami.

Tymczasem istnieje pewien sposób łatwego, szybkiego, a zarazem dyskretnego skorzystania z pomocy wróżki: wróżka SMS 24 h.

Dlaczego właśnie SMSem? To rozwiązanie ma wiele zalet!

Dzisiaj właściwie każdy ma telefon komórkowy, dzięki któremu można wysyłać krótkie wiadomości tekstowe. I to daje możliwość takowego kontaktu z wróżką. Wystarczy napisać konkretne pytanie, aby w ciągu kilku minut otrzymać odpowiedź. Czyli pierwszą zaletą takiego kontaktu z wróżką jest szybkość. Drugim jest wygoda. Pisanie SMSa zajmuje moment, nawet jeśli ktoś rzadko korzysta z takiego sposobu kontaktowania się. I można to zrobić np. tuż przed spaniem, leżąc już w łóżku, czekając aż zagotuje się woda na herbatę, czy podczas oglądania ulubionego serialu.

Kolejny plus to bardzo rozsądna cena. Jedna SMS-owa porada to koszt przeciętnej czekolady, czyli naprawdę niewiele. W zamian osoba zainteresowana odpowiedzią na konkretne pytanie, dostaje dostęp do kilkorga ekspertów. Sama może dokonać wyboru, kto będzie dawał jej wskazówkę lub rozwiewał konkretną wątpliwość.

Odpowiedź – krótką, ale przy tym rzeczową i treściwą –  otrzymuje się pisemnie, można więc do niej powracać, aby ją solidnie przemyśleć. Dodatkowo nie trzeba jej nikomu pokazywać, co czyni całą operację w pełni prywatną.

Dodaj komentarz