Zakład Pogrzebowy Roch & Abel – organizacja pogrzebów

Utrata bliskiej osoby jest zawsze dla najbliższych szokiem i ogromną stratą. W tym smutnym momencie każdy chciałby otrzymać fachową i kompleksową pomoc.

1. Kompleksowa organizacja pogrzebu

Zakład Pogrzebowy Roch&Abel to dom pogrzebowy oparty na wieloletnim doświadczeniu swych pracowników. Zdobyta wiedza pozwala na przeprowadzenie Rodziny przez wszelkie formalności związane z organizacją pogrzebu. Doświadczeni pracownicy, na podstawie upoważnienia, załatwiają w imieniu Rodziny sprawy urzędowe. Zajmują się formalnościami związanymi z odbiorem zasiłku pogrzebowego. Służą nieocenioną pomocą podczas dokonywania wyborów odnośnie charakteru ceremonii pogrzebowej. Dyskretnie i z wielkim szacunkiem dbają o odpowiednią obsługę podczas uroczystości pogrzebowej.

2. Oferta

Zakład pogrzebowy pomoże zorganizować uroczystości tradycyjne i pochówki z kremacją, każdego wyznania oraz pogrzeby świeckie. Oferuje całodobowy odbiór ciała z domów, hospicjów i szpitali we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz przewiezienie Zmarłego do chłodni. Ponadto, jako świetnie przygotowany technicznie zakład, zajmuje się ekshumacjami oraz kosmetyką pośmiertną i balsamacją wykonywanymi przez doświadczonego tanatokosmetologa.

W siedzibie Zakładu Pogrzebowego Roch&Abel Rodzina Zmarłego może dokonać wyboru co do charakteru uroczystości. Aby podkreślić indywidualny charakter pogrzebu, Zakład Pogrzebowy pomaga w doborze odpowiedniej trumny lub urny, które są dostępne w wielu wariantach. Starając się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów oferuje piękne wieńce, wiązanki oraz inne kompozycje kwiatowe. Oprócz tego Zakład Pogrzebowy posiada szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych – tabliczek natrumiennych, klepsydr, medalików, książeczek do nabożeństwa oraz obrazków pamiątkowych.

3. Usługi dodatkowe

Wieloletnia praktyka w organizacji uroczystości pogrzebowych pozwala Zakładowi Pogrzebowemu Roch&Abel dopasować ofertę do indywidualnych życzeń Rodziny. Jako wyjątkowy dodatek proponuje piękną oprawę muzyczną. Do wyboru Rodzinie pozostawia instrument towarzyszący Zmarłemu podczas ostatniej drogi. Zakład Pogrzebowy proponuje tu trębacza, skrzypka lub orkiestrę złożoną z kilku instrumentów.

Na życzenie Rodziny Zakład zorganizuje również oprawę fotograficzną i  filmową. W przypadku dużej ilości żałobników może także zorganizować transport na do kościoła i na cmentarz. Zakład Pogrzebowy Roch&Abel oferuje również pomoc przy organizacji konsolacji (stypy).

Zakład Pogrzebowy Roch&Abel zapewnia również dojazd do dowolnego miejsca wyznaczonego przez klienta po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Dodaj komentarz