Jak założyć spółkę Limited?

Wielu Polaków jadać do UK zastanawia się nad własną firmą. Jeśli jest to kilka osób to można wybrać sobie firmę Limited, ale zanim to zrobimy trzeba będzie wiedzieć jak się taką firmę zakłada i jakie potrzebne są nam dokumenty.

Jeśli nie wiemy, od czego się zaczyna w nowym państwie załatwianie wszystkich formalności to nie pozostaje nam nic innego jak skontaktować się z polską firmą księgową, która tam działa. oni bardzo chętnie nam pomogą i będą w stanie zrobić wszystko żebyśmy uzyskali z tego jak najlepsze efekty. Chodzi o to żeby pozałatwiać formalności i ruszyć z własną firmą. Szybkość zalodzenia firmy jest zależne od takiej firmy księgowej jak i od urzędników. Zdarzały się przypadki, że po kilku godzinach firma już była gotowa i można było zaczynać działalność.

Przygotowanie wszystkich potrzebnych dokumentów

W pierwszej kolejności jest nam potrzebny dokument założycielski, który trzeba będzie spisać. Potrzebny nam statut czy inaczej umowa spółki i to również trzeba napisać zgodnie z obowiązującymi w UK normami i prawem, a wtedy przyspieszymy założenie własnej spółki Limited. Kolejnym krokiem będzie nominowanie dyrektora oraz sekretarza spółki. Konieczne będą wszystkie informacje o udziałowcach spółki wraz z wysokością kapitału, jaki został wniesiony. Później trzeba będzie taką spółkę Limited zarejestrować w specjalny rejestrze firmy i co ważne zgłosić ją do urzędu skarbowego. Wtedy zaczyna się legalne działanie spółki Limited i można zacząć na tym zarabiać. Spółka Limited to bezpieczeństwo, bo w razie problemów odpowiadamy nie całym majątkiem, a jedynie wniesionym do spółki kapitałem. Wszystko wytłumaczy nam polski księgowy uk, do którego możemy się już dzisiaj zgłosić. Jeśli polegamy na polskiej firmie to nie ma problemów z językiem obcym i ogólnie ze zrozumieniem się, dlatego im szybciej się z firmą skontaktujemy tym lepsze będą z tego efekty i dla nas pełne zadowolenie. Oni są w stanie poradzić sobie ze wszystkim zadaniami, z jakimi się do nich zgłosimy, nawet tymi najtrudniejszymi.

Dodaj komentarz