Zwalczanie pluskwy domowej

 Każdy chce w swoim domu czuć się przyjemnie i bezpiecznie. Niestety bywa tak, że okazuje się to niemożliwe. Niektórzy z nas budzą się z bolesnymi ukąszeniami. Na początku nie zdają sobie sprawy, co dzieje się pod ich dachem i jak walczyć z przeciwnikiem, którego nie widać. Nie wiedzą też, że ukąszenie około pięciomilimetrowego owada może zrujnować ich zdrowie. Wtedy z pomocą przychodzi dezynsektor. Oferuje on zwalczanie pluskwy domowej Siedlce, gdzie działa firma. Istotnym jest rozwiązaniu problemu jednorazowo, ale skutecznie, dlatego posługuje się on specjalistycznymi narzędziami i bezustannie zwiększa swoją wiedzę w dziedzinie dezynsekcji. Te insekty pojawiają się w domu nie przez jego zaniedbanie, ale z powodu przynoszenia ich ze środowiska zewnętrznego. Mogą podróżować z nami w walizce z miejsca, do którego wyjechaliśmy; mogą towarzyszyć naszym nowo zakupionym używanym meblom; mogą zostać przyniesione przez dzieci z placu zabaw. Pluskwy w domu to nie wstyd, dzięki fachowej pomocy można łatwo się ich pozbyć.

Obecnie najskuteczniejszą i rekomendowaną metodą walczenia z tym insektem jest stosowanie zamgławienia ULV. Polega ona na rozpyleniu w pomieszczeniu substancji owadobójczej zmieszanej z wodą. Dlaczego poleca się tę metodę?

  • Dzięki zamgławiaczowi substancja rozszczepiona zostaje na mikroskopijne cząsteczki, które są w stanie dotrzeć do każdego zakamarka pomieszczenia. W przeciwieństwie do niego tradycyjny oprysk działa punktowo, nie osadzając się w każdym miejscu, a co za tym idzie, nie dając gwarancji skuteczności dezynsekcji. Jest to niezwykle ważne, ponieważ mając do czynienia z insektami rozmiarów od 4 do 6 mm, które bez żywiciela są w stanie przetrwać pół roku, musimy starać się dotrzeć jak najgłębiej. Nawet pojedyncze osobniki są w stanie przywrócić plagę.
  • Działa ona dużo szybciej niż oprysk, jednocześnie mając większą skuteczność. Klienci nie są skazywani na opuszczenie domu na długi czas, a problem niechcianych lokatorów znika w mgnieniu oka.
  • Nie niszczy ona mebli i ścian. Podział na kropelki wielkości 30 mikronów pozwala uniknąć zabrudzeń i zachlapań. Istotne jest, aby miejsce pracy pozostawić czystym, chcąc zadbać o dom i komfort klienta.
  • Umożliwia ona oczyszczać dom z pluskiew nie tylko wewnątrz, ale też na zewnątrz. Insekty to – wbrew pozorom – sprytne stworzenia. Szybko przemieszczają się tam, gdzie nie najmniej się ich spodziewamy. Doświadczenie pozwala zwalczać je w każdym terenie tak, aby już nigdy nie zakłóciły wieczornego wypoczynku na łonie natury.
  • Stosowane preparaty są bezpieczne dla ludzi, szkodzą jedynie owadom.

Zamiast na własną rękę próbować walczyć z owadami, lepiej poprosić o pomoc fachowca, który w przystępnej cenie i z solidną wiedzą, rozwiąże problem.

Dodaj komentarz