Wyremontowałem sobie dom

Ostatnio trochę mniej czasu poświęcam na tworzenie nowych wpisów w naszym portalu tsbj-lodz.pl, ale to wszystko spowodowane jest remontem domu, który właśnie wraz z żoną przeprowadzamy. Dom niedaleko Rzeszowa, kupiliśmy około rok temu, już wtedy wiedzieliśmy o tym, że będziemy go niedługo remontować. Teraz właśnie nadszedł czas w którym mamy trochę czasu, który możemy poświęcić na zajęcie się remontem. Chcemy powiększyć obecny dach oraz go zagospodarować, aby powiększyć ilość pokoi. Głównie będą to pokoje gościnne oraz pokoje dla dzieciaków.

Zorganizowanie takiego remontu to nie lada wyzwanie, trzeba sobie wszystko zaprojektować, poszukać odpowiedniego producenta blachy oraz jej model, a co najważniejsze to dostawcę z okolicy, który przywiezie towar na miejsce, wtedy gdy będzie już potrzebny. Mieliśmy mały dylemat nad wyborem konkretnego producenta, ale w jednej z firm polecono nam producenta blachotrapezu Plannja. Mając już wybrany ten model, nawet nasi znajomi potwierdzili, że to bardzo dobry wybór i u nich też figuruje ich produkt na dachu.

Poszukiwania dostawcy blachy

Aby znaleźć odpowiedniego dostawcę na terenie Rzeszowa, użyliśmy wyszukiwarki google. Wpisując w nią przeróżne frazy plannja Rzeszów, czy okna Rzeszów, blachotrapez, dotarliśmy do firmy Hydromax, która działa na Rzeszowskim rynku od wielu lat. Postanowiliśmy więc wybrać się na spotkanie do siedziby firmy, gdzie spotkała nas miła obsługa oraz możliwość zobaczenia próbek produktów w wielu wariantach kolorystycznych na miejscu.

Plannja Rzeszów

Nasz wybór padł na produkt ,,FLEX” marki Plannja. Prezentuje się on bardzo ładnie, jest nowoczesny, trawy i starczy na długie lata. Remont naszego domu jest już praktycznie na ukończeniu. Obecnie trwają jeszcze pracę nad układaniem kostki brukowej. Całkowity koniec remontu zaplanowany jest na 18 Października 2015 roku. Wtedy już nawet poddasze ma zostać oddane do pełnego użytku.

Wkrótce postaramy się stworzyć nowy wpis z większą ilością zdjęć, ze zdjęciami przed i po remoncie, a także wraz z pełną kalkulacją cenową. Mamy nadzieję, że ten wpis Was zainteresował i w przyszłości będziecie chcieli więcej tego typu wpisów. Pozdrawiamy i zapraszamy do komentowania artykułów.

1 thought on “Wyremontowałem sobie dom

Dodaj komentarz