Jak grać w Gladiatus.pl?

Gladiatus - Gra

Witam wszystkich fanów tej, gry którzy właśnie znaleźli nasz wpis w wyszukiwarce google, aby poznać szczegóły na temat tego jak grać w Grę przeglądarkową Gladiatus.pl? Gra ta to jedna z bardzo rozbudowanych gier przeglądarkowych, które potrafią umilić wolny czas, oraz wprowadzić trochę rywalizacji w naszym życiu. Aby rozpocząć swoją rozgrywkę należy zarejestrować się na jednej z 29 prowincji (są to serwery tworzone co 3-6 miesięcy przez firmę GameForge) aby wszyscy nowi gracze mogli uzyskać dobre miejsce na serwerze i coś osiągnąć. Jak sama nazwa serwerów wskazuje (1-29) im serwer z oznaczeniem o niższej wartości, tym starszy. Na serwerze numer 1 znajdziemy masę graczy z dużymi LVL-ami. TOPlista zapełniona jest samymi 120+ poziomami. Osiągnięcie czegokolwiek większego na takim serwerze nie jest już możliwe, a na pewno nie da się osiągnąć TOP-u, w tym celu należy założyć konto na którejś z nowych prowincji chociażby Prowincji 29, która dostępna jest tutaj: http://s29.pl.gladiatus.gameforge.com/

Gladiatus - GraAby urozmaicić grę, od czasu do czasu tworzone są tzw. Eventy, czyli wydarzenia w którym można otrzymywać dodatkowe bonusu, lub zaatakować innych przeciwników, którzy są dostosowani do danego wydarzenia. Gra jest zupełnie darmowa, lecz wiele ulepszaczy, które pomagają w szybszym rozwoju portalu jest płatna.

Co robi się w grze?

Przede wszystkim głównym celem gry jest rozwój swojej postaci, można tego dokonać poprzez zarabianie złota, oraz zdobywanie coraz to lepszych przedmiotów, które zakładane są na postać: broń, hełm, amulety, buty, strój itp. Każdy z tych elementów posiada pewne wartości, które dodają postaci mocy.

Kolejnym celem jest zdobywanie tytułów, które zdobywamy poprzez wykonywanie zadań w grze, np. zaatakuj 100, 200, itd. osób. Rozwiń postać do odpowiednich statystyk itp.

Jak grać?

  • Wykonuj bardzo dużo ataków
  • Powiększaj skille, charyzmy, władania bronią oraz zręczność (są najważniejsze)
  • Wykonuj zadania
  • Staraj się załatwiać sobie bloki postaci, aby inni nie mogli cię atakować
  • Sprzedawaj niepotrzebny złom
  • Koniecznie być w gildii z dobrze rozbudowanym polem treningowym, aby mieć maksymalną ilość zniżki na trening 🙂

1 thought on “Jak grać w Gladiatus.pl?

Dodaj komentarz